Vitajte na www.lkwrusnak.sk, Dnes je Pondelok, 24. Jún 2024, Počet prístupov: 623850
Máte zájem dozvedieť sa viac o naších službách? Zavolajte nám.
+421 (0)46 5457 036
alebo +421 (0)46 5457 037
www.lkwrusnak.sk » 
Služby
 » 
Čerpacia stanica pohonných hmôt

Rozhodnite sa správne!
ROZHODNITE SA PRE NÁS.


Každý výrobca alebo distribútor určite dôverne pozná dopravný a informačný stres, ktorý vládne na transportných trasách. Prípadné oneskorenie a s tým spojené stresové situácie môžu občas viesť až k strate dôvery, alebo dokonca aj zákazníka – odberateľa a k tomu sa môže pridať hroziaca penalizácia za oneskorenie dodávky napr. do výroby.

Takýmto situáciám predchádzame intenzívnou spoluprácou teamu našich špeditérov, ktorý komunikujú s vodičmi prepravujúcimi tovar a za pomoci GPS monitorovacieho systému vozidiel sledujú ich okamžitú polohu v Európe.
Jazdíme na známych značkách
K medzinárodnej cestnej nákladnej preprave používame praxou osvedčené značky výrobcou vozidiel. V našom vozovom parku nájdete značky MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF, MAN ...

Čerpacia stanica pohonných hmôt
Pohonné hmoty a AdBlue

 

Naša firma sa zaoberá predajom a distribúciou motorovej nafty, benzínu a AD-BLUE do osobných a nákladných vozidiel. Čerpacia stanica je k dispozícii 24 hodín. Predaj prebieha kartovým systémom stojanov s dôkladným prehľadom o tankovaní vašich vozidiel.

Do paliva vstrekovaná kvapalina Ad-Blue potom znižuje obsah problematických oxidov dusíka tým, že ich premieňa na neškodné množstvo dusíka. Pri používaní systému Ad-Blue bol nameraný pokles spotreby pohonných hmôt až o 7%.


AdBlue
Nafta
RÝCHLE ODKAZY
BECEP - Cesta pre život

©2024 www.lkwrusnak.sk, všetky práva vyhradenéweb dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, systém GLIRP
pre spoločnosť Rusnak s.r.o.
www.lkwrusnak.sk, vyrobil
webdizajn.glirp.sk | ©2024