Vitajte na www.lkwrusnak.sk, Dnes je Sobota, 20. Júl 2024, Počet prístupov: 625571
Máte zájem dozvedieť sa viac o naších službách? Zavolajte nám.
+421 (0)46 5457 036
alebo +421 (0)46 5457 037
www.lkwrusnak.sk » 
Služby
 » 
Preprava tovaru ADR

Rozhodnite sa správne!
ROZHODNITE SA PRE NÁS.


Každý výrobca alebo distribútor určite dôverne pozná dopravný a informačný stres, ktorý vládne na transportných trasách. Prípadné oneskorenie a s tým spojené stresové situácie môžu občas viesť až k strate dôvery, alebo dokonca aj zákazníka – odberateľa a k tomu sa môže pridať hroziaca penalizácia za oneskorenie dodávky napr. do výroby.

Takýmto situáciám predchádzame intenzívnou spoluprácou teamu našich špeditérov, ktorý komunikujú s vodičmi prepravujúcimi tovar a za pomoci GPS monitorovacieho systému vozidiel sledujú ich okamžitú polohu v Európe.
Jazdíme na známych značkách
K medzinárodnej cestnej nákladnej preprave používame praxou osvedčené značky výrobcou vozidiel. V našom vozovom parku nájdete značky MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF, MAN ...

Preprava tovaru ADR
Preprava ADR tovaru

Špecializujeme sa na prepravu ADR tovaru v akejkoľvek váhy a triedy. Nebezpečné veci sú podľa ADR veci a predmety, ktoré svojimi vlastnosťami (jedovatosť, horľavosť, výbušnosť, samozápalnosť, infekčnosť, rádioaktivita alebo iná nebezpečná vlastnosť) môžu pri preprave ohroziť bezpečnosť osôb, majetok alebo životne prostredie. Ale naše autá sú vybavené všetkými potrebnými opatreniami na jeho spoľahlivú prepravu.


RÝCHLE ODKAZY
BECEP - Cesta pre život

©2024 www.lkwrusnak.sk, všetky práva vyhradenéweb dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, systém GLIRP
pre spoločnosť Rusnak s.r.o.
www.lkwrusnak.sk, vyrobil
webdizajn.glirp.sk | ©2024